Все развлечения Кременчуга / Выставки и презентации / Нова книга віршів та перекладів Сергія Жадана «Життя Марії»
Нова книга віршів та перекладів Сергія Жадана «Життя Марії»
Где:
Когда: 4 апреля
Сколько/Как:
Нова книга віршів та перекладів Сергія Жадана «Життя Марії»

Відомий в Україні та Європі вітчизняний письменник Сергій Жадан випустив нову книгу віршів та перекладів, що носить назву «Життя Марії». Ця подія сталась в рамках творчого проекту «Війна та культура: діалог ворогів?»

У форматі презентаційного туру по країні, Жадан в компанії польського колеги Мілоша, не менш відомого в Європі поета, есеїста і перекладача, відвідає українські університети, проведе там дискусії з усіма бажаючими обговорити найгостріші проблеми українського суспільства та перспективи руху і розвитку сучасної літератури. У турі також передбачено проведення презентацій самої збірки поезій Жадана.

Тур включить відвідини 33 міст України. Чи не випадково саме така символічна цифра спливає в контексті події, пов’язаної із літературною збіркою, названою іменем Богородиці Христа, який ціною власної кари сплатив за гріхи людства саме у віці 33 років? Варто запитати про це у самого автора, тим більше що він завжди й залюбки відкрито йде на спілкування з публікою, котра шанує авторське слово.

Кременчук у списку – шостий. Зустріч із культовим Жаданом для містян відбудеться тут 4 квітня. Тож, до зустрічі!

Автор: Ольга Смирнова
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.