Все развлечения Кременчуга / Всякая всячина / П’ятий ювілейний Благодійний Бал!
П’ятий ювілейний Благодійний Бал!
Где: Міський палац культури
Когда: 15 мая, четверг
Сколько/Как:
П’ятий ювілейний Благодійний Бал!

Визначились з дебютантами Благодійного Балу!

Протягом лютого-березня 2014 року оргкомітет П’ятого ювілейного Благодійного Балу приймав заявки від молоді на участь у заході, у якості дебютанта. Загалом бажання відкрити танцювальну частину Благодійного Балу цього року виявили 22 пари з числа студентської та працюючої молоді.
18 березня в приміщенні Молодіжного Парламенту Кременчука відбулась перша зустріч із майбутніми дебютантами. Під час зустрічі молодь познайомились із танцмейстером Благодійних Балів у Кременчуці – Анастасією Чижовою, керівником студію танцю та фітнесу «Дегаже».
Усі учасники півтора місяці вивчатимуть основи Віденського вальсу під керівництвом танцмейстера. Зрештою буде створено чудову композицію, яка відкриватиме танцювальну частину Благодійного Балу.
У фінальній постановці братимуть участь лише 12 пар, які найкраще проявлять себе на заняттях. Під час Балу дебютанти мають не лише граційно танцювати, але і поводитись відповідно до свого звання – бути ввічливими, тактовними та вихованими. Впізнати дебютантів серед гостей заходу буде не складно – дівчата обов’язково вдягають білі сукні, а хлопці – чорні брюки та білі сорочки з чорними метеликами.
Перше тренування майбутніх дебютантів відбулось у суботу, 22 березня. За словами танцмейстера, юні кременчужани чудово впорались із першими завданнями. Тож, чекатимемо на чудовий граційний виступ під час танцювальної частини Балу.
Нагадаємо, що П’ятий ювілейний Благодійний Бал відбудеться 15 травня у Міському палаці культури. Усі кошти, зібрані під час проведення Балу будуть використані для придбання медичного обладнання для Кременчуцької міської дитячої лікарні.
Організаторами Благодійного Балу є: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.
Організатори запрошують всіх бажаючих приєднатись до цього неперевершеного свята краси, граційності та благодійності!

П’ятий ювілейний Благодійний Бал! П’ятий ювілейний Благодійний Бал!
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.