Все развлечения Кременчуга / Всякая всячина / Конкурс малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуто"
Конкурс малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуто"
Где: Будинку дитячої та юнацької творчості.
Когда: 6 мая, вторник
Сколько/Как:
Конкурс малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуто"

З метою формування у свідомості дітей та молоді уявлення про події та наслідки Великої Вітчизняної війни, виховання поваги до ветеранів, людей які захищали Батьківщину від ворога Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, управління у справах сім’ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ГО «Фонд підтримки студентської молоді» проводили з 3 квітня по 3 травня 2014 року виставку-конкурс малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуто", присвячений 9 травню.

Конкурс направлений на виховання у підростаючого покоління патріотизму, поваги до історії України, національної самосвідомості та збереження кращих традицій, та історичної пам’яті які через роки пронесли ветерани.

У рамках конкурсу малюнків проводився конкурс на найкращий лист з подякою до ветеранів, який є невід’ємною частиною конкурсу, і є обов’язковим при подачі роботи на конкурс.

Засідання конкурсної комісії, яка визначить переможців у трьох номінаціях відбудеться 5 травня 2014 року о 11:00 в малому залі № 2 міськвиконкому. Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців пройде 6 травня 2014 року о 15:00 в Будинку дитячої та юнацької творчості.

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.