Все развлечения Кременчуга / Всякая всячина / Акція «Я проти наркотиків»
Акція «Я проти наркотиків»
Где: Парк "Приднепровский"
Когда: 28 июня, суббота
Сколько/Как:
Акція «Я проти наркотиків»

28 червня 2014 року у Придніпровському парку відбулась акція «Я проти наркотиків» присвячена Міжнародному дню боротьби із зловживанням наркотиками та їх незаконним оборотом.

Організаторами акції виступили: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління у справах сім’ї, дітей та молоді, благодійна організація «Світло Надії» та Фонд Народонаселення ООН в Україні.

Організатори запропонували всім бажаючим цілий комплекс заходів, спрямованих на різні вікові категорії. Так, наймолодші кременчужани разом з волонтерами малювали на асфальті світ без наркотичних речовин та отримували за це чудові подарунки.

Більш дорослі учасники проходили опитування та отримували інформаційні буклети, в яких були розписані наслідки шкідливих звичок, способи від них відмовитись та симптоми, за якими їх можна виявити у близької людини.

Також кожен перехожий міг залишити на спеціальних стендах свою думку про наркотичні речовини та ставлення до них чи роздивитись фотографії у вже традиційному для Кременчука форматі «Фото-сушки».

За допомогою організації «Світло Надії» було організовано безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/СНІД, яке могли пройти всі бажаючі. На щастя, жодного позитивного результату у кременчужан того дня виявлено не було.

А з 19 години відвідувачів парку веселила команда КВК «Збірна Кременчука - Лукас» та літній кубок КВК, присвячений, цього разу, здоровому способу життя і боротьбі із наркотиками.

Символічно, що акція відбулась напередодні Дня молоді та була ініційована молодіжними організаціями міста як застереження для всіх кременчужан. Організатори зазначають, що наша молодь – найкраща у світі і хотілося б, аби вона була здоровою і щасливою!

Спільнота вконтакті http://vk.com/sds_kremenchuk

Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків»

Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків»

Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків»

Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків»Акція «Я проти наркотиків»

Акція «Я проти наркотиків» Акція «Я проти наркотиків»
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.