Все развлечения Кременчуга / Всякая всячина / Стартувала благодійна акція «Святий Миколай - дітям»
Стартувала благодійна акція «Святий Миколай - дітям»
Где:
Когда:
Сколько/Как:
Стартувала благодійна акція «Святий Миколай - дітям»

З 14 листопада місто Кременчук стало епіцентром благодійних подій, саме цього дня розпочалась найдобріша та найсвятковіша акція «Святий Миколай - дітям». Упродовж восьми років малечу нашого міста радують помічники Святого Миколая, які знаходяться у кожному навчальному закладі. Вони протягом цілого місяця працюють у створених на базі шкіл офісах Миколая, проводять різнопланові заходи, щоб у результаті зібрати подарунки для найменших.

Цей рік не є виключенням, протягом цього тижня у кожному навчальному закладі будуть створені офіси Святого Миколая, до якого будуть входити його помічники. Кожен небайдужий може приєднатися та поділитися своїми іграшками, канцтоварами, дитячими книжками, солодощами з дітьми.

Зробити це дуже просто, тож, якщо ти виявив бажання долучитися до акції, ти можеш це зробити так:

- Працювати у себе в навчальному закладі з 14 листопада по 12 грудня 2011 року;

- Стати волонтером акції, та у період з 14 по 17 грудня працювати у магазинах міста та тим самим зробити непосильний вклад у результат акції. Для цього потрібно отримати анкету у лідера учнівського або студентського самоврядування та заповнити її до 1 грудня;

- Для тих хто вміє танцювати, або співати ми запрошуємо долучитися до святкової концертної програми, яка буде проходити під час передачі подарунків дітям. Кожен може записатися до 10 грудня за телефоном 3-51-06;

- Якщо ти просто маєш подарунок та хочеш ним поділитися, то принось його до школи, або до центрального офісу Святого Миколая, що знаходиться у приміщені Молодіжного Парламенту Кременчука за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3.

Організаторами даної акції традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та управління освіти.

Стати благодійником легко, тільки потрібно дуже захотіти допомогти тим дітям, які 19 грудня мріють, як і всі інші отримати подарунок та гарний настрій від кожного з Вас. Давайте робити добро всі разом та не будемо стояти осторонь тих, хто цього так потребує!

Світлана ПИЩИТА,
Директор Кременчуцького міського центру
соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді
тел. 3-01-91, 0674961908
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.