Все развлечения Кременчуга / Праздники / «Святий Миколай – дітям»: допоможіть нам створити свято!
«Святий Миколай – дітям»: допоможіть нам створити свято!
Где:
Когда:
Сколько/Как:
«Святий Миколай – дітям»: допоможіть нам створити свято!

Менше місяця лишилось до типового українського свята – дня Святого Миколая. Напевно кожен з тих, хто читає зараз ці рядки або знайде подарунок у себе під подушкою, або кластиме туди дрібнички для своїх дітей, онуків, племінників. Ви радітимете і обійматимете найближчих людей.

Але нажаль в нашій країні є ті, для кого 19 грудня стане просто ще одним невизначним днем у житті. У них немає батьків, які могли б заздалегідь приготувати солодощі та іграшки і встати на годинку раніше, щоб встигнути підкласти дарунки від Святого Миколая. Ніхто не чекатиме доки вони прокинуться із захватом рахуючи хвилини і гадаючи – чи сподобається мій подарунок? Це діти, позбавлені батьківської любові і піклування. І саме від нас із вами залежить, чи отримають вони свою порцію тепла і радості в це типово українське родинне свято.

З 24 листопада по 24 грудня в місті восьмий раз проходитиме акція «Святий Миколай - дітям». Сенс акції – зробити так, щоб всі діти нашого міста отримали свої подарунки. Найзахоплююче в акції те, що організовують її не дорослі і могутні чоловіки та жінки, а підлітки та молодь. Вони віддають найважливіше, що мають – свій час – для того, щоб зробити свято тим, хто позбавлений батьківської опіки.

Акція відбуватиметься в декілька етапів. Вже з наступного тижня в усіх навчальних закладах міста запрацюють «Штаби Святого Миколая» - команди зі студентів та школярів які збиратимуть подарунки. З 14 по 17 грудня волонтерів акції можна буде побачити в магазинах міста – там вони пропонуватимусь відвідувачам долучитись до акції, придбавши подарунок із продукції магазину – іграшку, одяг, солодощі, канцтовари, книжки.

Організаторами акції є: Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, відділ у справах сімї та молоді за підтримки міського голови Олега Бабаєва.

Долучитись до акції можна безліччю способів – в своєму учбовому закладі, якщо ви студент чи школяр, в магазинах міста з 14 по 17 грудня, а також занісши подарунки в «Головний офіс Святого Миколая» в місті – Молодіжний Парламент Кременчука, що знаходиться за адресою Шевченка 19/3.

Найактивнішим представникам молоді ми пропонуємо стати Помічниками Святого Миколая, приєднавшись до команди наших волонтерів і збираючи подарунки в учбових закладах та магазинах міста.

Молодь зробила свій вибір – ми хочемо зробити так, щоб жодна дитина не лишилась поза увагою в цей день. Приєднуйтесь до нас! Адже дитяча посмішка – це найцінніше багатство в світі і саме зараз якась дитина чекає саме на ваш подарунок.

З повагою, помічники Святого Миколая в Кременчуці


«Святий Миколай – дітям»: допоможіть нам створити свято!

Враження волонтерів минулих років:

- Був у нас першачок, який приніс маленьку машинку. А наступного дня прийшла його мама. Ми спочатку подумали, що вона зараз збере іграшку. Натомість отримали ще кілька новеньких ведмедиків. Вона розповіла, що син прийшов додому і сказав «Ти не сварись, я сьогодні свою іграшку віддав дітям. У мене немає машинки, зате є ти. А у цих дітей мами немає».

- Ми з подругою стояли в магазині. Було дуже приємно, що більшість казала «Так, ми знаємо про вашу акцію. Зараз щось візьмемо». Купували різне – і цукерки, і іграшки. Вражало коли підлітки заходили в магазин за жуйкою чи чимось таким, а натомість купували шоколадки та цукерки і віддавали їх для дітей.

- Найдужче запам’ятався один солідний чоловік, бізнесмен мабуть. Він заходив купувати сину іграшку. Купив дві машинки – велику і середню, з дистанційкою. Віддав нам ту, що поменше і пішов. А за кілька хвилин повернувся, і замінив машинки. Сказав, що своєму сину потім придбає іншу велику, а ця нехай їздить в дитячому будинку.

- Нам дістався дуже кльовий магазин. Навіть продавці там були класні – дуже приязні, веселі. Весь час хвилювались, щоб нам було зручно. А ще була одна жінка, яка розплакалась коли ми розповіли їй про акцію. Сказала, що це дуже зворушливо коли підлітки допомагають дітям і що тепер вірить у наше покоління. Було трохи дивно, але дуже приємно.

- Коли збирали подарунки для дітей в школі ходили по всім класам, розповідали про акцію. Наша завуч була дуже здивована – майже кожен клас приніс пакет з іграшками і солодощами. Один хлопчик, коли почув про акцію, зітхнув і сказав: «Ну що ж, отже сьогодні в комп’ютерний клуб не піду. Що там можна купувати, кажете?»

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.